Podmínky

Podmínky užívání webu, prohlášení a autorská práva

Autorská práva

Publikování nebo další šíření obsahu portálu SportCviceni.cz je bez písemného souhlasu zakázáno. Na celý obsah serveru se vztahují autorská práva! Převzatý text je vyznačen prolinkem nebo názvem svého zdroje.

Obecné informace a podmínky

SportCviceni.cz nezodpovídá za příspěvky čtenářů, přispěvatelů a nezodpovídá za jejich skutečnou totožnost. Doporučení, rady a návody pro cvičení, léčbu, léčebné kůry a jiné postupy zveřejněné na stránkách SportCviceni.cz nenahrazují lékařské vyšetření, a mají pouze informativní charakter. Jakékoliv užití a použití těchto doporučení se děje na vlastní odpovědnost návštěvníka těchto stránek. Tyto postupy by měl konzultovat se svým trenérem, ošetřujícím lékařem nebo dalšími odborníky z předmětného oboru.

SportCviceni.cz si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, které jsou v rozporu s právními předpisy České republiky, Evropské unie a dalších platných předpisů a zákonů. Zrovna tak budou smazány příspěvky a zrušena registrace těm čtenářům a přispěvatelům, kteří budou opakovaně porušovat pravidla přispívání na SportCviceni.cz

Ochrana osobních údajů

SportCviceni.cz ručí za to, že osobní údaje registrovaných čtenářů použije výhradně pro svoji potřebu, případně pro potřebu svých dalších portálů a aktivit, a v souladu s platnými zákony. V případě, že návštěvník portálu SportCviceni.cz, dá k dispozici svoje osobní údaje mimo registraci (zejména ve fóru, poradně a jiných příspěvcích), činí tak s plným vědomím, že SportCviceni.cz za tyto údaje nenese žádnou zodpovědnost.

Definice pojmů

SportCviceni.cz - tento pojem zahrnuje celý server SportCviceni.cz, jeho provozovatele společnost Astrologický institut s.r.o. a členy redakce tohoto serveru, případně další odborníky přispívající nebo radící pod záštitou SportCviceni.cz.

 
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt