Pro inzerenty

Pro zájemce o inzerci nabízíme zápis jejich nabídky v naší sportovní databázi. Zápis umožňuje nejen standardní zápis v katalogu podle zaměření vaší společnosti, ale také se budete zobrazovat ve výpisu jednotlivých článků, které budou souviset s vaším oborem, s vyjímkou těch, které slouží k přímé prezentaci konkrétní firmy (tzv. PR články apod.). Další možnou formou inzerce jsou bannery, side bar reklama, zpětné odkazy a další. Inzerce je upravena obchodními podmínkami a všeobecnými pravidly. Pro případné dotazy, nebo zájem o specifickou reklamu, nás neváhejte kontaktovat.

Možné druhy zápisů firem:

Zápis zdarma : (zdarma)

Název firmy, Popis rozsahu jeden řádek, Zaměření (výběr z menu, max 2 položky), Naše nabídka ( výběr z menu, max. 3 položky), Kontakt: Ulice/čp/Město/Země/web

Zápis TOP: (720,-Kč)

Název firmy, Popis rozsahu 4 řádky, Zaměření (výběr z menu, max 5 položky), Naše nabídka (výběr z menu, max. 15 položky), Ostatní služby (výběr z měnu, max. 5 položky), Pracovní doba, Kontakt:Ulice/čp/Město/Země/tel/email/web/google mapa, 1x fotografie titulní + 3 další, Formulář zaslat poptávku: email, předmět, obsah

Zápis SUPERTOP (1200,-Kč)

Název firmy, Popis rozsahu 8 řádky, Zaměření (výběr z menu, max 10 položky), Naše nabídka ( výběr z menu, max. 30 položky), Ostatní služby: (výběr z měnu, max. 10 položky), Jiné informace: 5 řádky, Pracovní doba, Kontakt: Ulice/čp/Město/Země/tel/email/web/google mapa, 1x fotografie titulní + 6 dalších, Kontakní formulář poptávky: email, příjmení, jméno, telefon, předmět, text

Všechny zde uvedené ceny jsou včetně DPH (jsme plátci) a platí za inzerci po dobu 12 měsíců.

V případě, že byste nenašli v nabídce menu pro výběr některých služeb právě tu vaši, tak nás neváhejte kontaktovat a doplníme jí.

Doba a způsob inzerce

Inzerát firmy je platný vždy 12 měsíců od jeho zadání do databáze. Nejpozději vždy 24 hodin před skončením dvanáctiměsíční inzerce musí být inzerát obnoven, v opačném případě bude automaticky vymazán z databáze. Sportcvičení.cz (provozovatel Astrologický institut s.r.o.) se zavazuje uvést vaší firmu v seznamu firem podle vaší objednávky. Pokud bude v databázi článek související s vaší činností, budete se firma objevovat i u konkrétního článku nejen v databázi, ale i u běžných článků, s vyjímkou článků, které nejsou určeny pro prezentaci firem.

Je zakázáno při vkládání inzerátu nebo profilu firmy:

- používání vulgárních výrazů porušujících mravnost
- propagovat zakázané hnutí nebo cokoli odporující zákonům ČR
- inzerování webové stránky, která nesouvisí se zaměřením našeho portálu
- propagace různých provizních systémů, refferal, mailingů
- opětovné vkládání inzerátů na neodpovídající rubriky
- nabádat k zaslání e-mailu pro více informací

Všeobecná pravidla

Provozovatel si vyhrazuje právo provést změny nezbytné pro zveřejnění inzerátu, nebo jeho vhodnost, inzerát jinak editovat nebo ho úplně smazat bez udání důvodu. Standardně je uživatel o smazání inzerátu informován emailem s popisem problému.

Provozovatel pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a nepřebírá tak žádné záruky za kvalitu, původ, dodání, odebrání, zaplacení nebo užitnou hodnotu nabízených věcí a služeb.

Využitím služeb našeho portálu souhlasí uživatel se zpracováním osobních údajů, především platné e-mailové adresy, eventuálně dalších údajů požadovaných správcem.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za škody, které by uživateli nebo třetím osobám přímo, nepřímo či náhodně vznikly v důsledku využíváním služeb našeho portálu Sportcvičení.cz.

Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat Uživatele uvedených v inzerátu, nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou. Uživatel souhlasí s užitím registračních údajů pro potřeby Provozovatele.

Uživatel souhlasí s tím, že provozovatel je oprávněn zasílat uživateli různé e-mailové zprávy, obsahující informace vztahující se k portálu Sportcvičení.cz, nebo dalšími portály, které provozovatel vlastní nejméně ve výši 50% podílem vlastnických práv.

Využíváním našich služeb dáváte souhlas k těmto pravidlům a bere se za to, že jsou vám známa.

Veškeré další vztahy mezi naším portálem, jeho provozovatelem a uživatelem, které nejsou zahrnuty a upraveny těmito obchodními podmínkami případě speciální smlouvou mezi oběma stranami, se řídí platnými zákony České republiky.

Na pozdější reklamace v důsledku chybně zadaných inzerátů, nebo jejich smazání, které nedodržely podmínky zde uvedené nebudeme brát zřetel a nevzniká žádný právní nárok na vrácení úhrady za inzerci.

V případě technických problémů databáze se Sportcvičení.cz zavazuje odstranit problém nejdéle do 15 pracovních dnů od přijetí písemného známení o tomto problému. V rámci této lhůty nevzniká uživateli nárok na žádné vrácení adekvátní částky poplatku za inzerci.

V případě technických problémů delších než 15 pracovních dnů může uživatel písemně požádat o vrácení poměrné části ročního poplatku. Výpočet: celková zaplacená částka dělena 365 dny násobeno počtem dnů nefunkčnosti databáze pro zdraví. Maximální nárok na vrácení částky nemůže přesáhnout výši zaplaceného ročního poplatku!

Definice pojmů:

Sportcvičení.cz, provozovatel, Astrologický institut s.r.o. - všechny tyto pojmy označují vlastníka těchto webových stránek společnost Astrologický institut s.r.o.

Uživatel, inzerent - firmy inzerující na portálu Sportcvičení.cz

Máte li jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Vaše jméno *
E-mail: *
Telefon: *
Zpráva pro nás: *

Můžete si také přečíst

Sportovní aktivity
Vše o plavání 2/2

Kvalitu plavání ovlivňuje i samotná vodaKonkrétně potom její hustota. Pokud jde o plavání například v běžném sladkovodním…

Sportovní aktivity
Vše o plavání 1/2

Co je plavání?Definice plavání je poměrně jednoduchá. Jedná se o postup, který je spojený s tím, že se lidé, ale třeba i…

Sportovní speciality
Vše o kreatinu 2/2

 Jaká je funkce v těle?Kromě jeho účinků nezapomínejme také na jeho primární funkci. O jakou se jedná? Je zdrojem…

Sportovní speciality
Vše o kreatinu 1/2

 Zcela legální doplněkMnoho lidí má často kreatin zafixovaný jako látku, která je nelegální. Opak je ale pravdou, jelikož…

Sportovní aktivity
Vše o aerobiku 2/2

 Není třeba nic specielníhoKdo chce začít aerobik, ten nepotřebuje žádnou speciální výbavu. Plně mu stačí hlavně kvalitní…

Sportovní aktivity
Vše o aerobiku 1/2

 K čemu je aerobik vhodný?Jedná se o unikátní a oblíbené cvičení, jehož cílem je především rozvoj oběhové soustavy.…

Sportovní aktivity
Všechno důležité o posilování 2/2

 Opakování je základSprávné posilování je spojeno s opakováním. Tedy tím, že určitý cvik je proveden několikrát…

Sportovní aktivity
Všechno důležité o posilování 1/2

 Pravidelnost je základPokud je v segmentu posilování něco skutečně velmi důležité, potom to není nic jiného, než…

Sportovní aktivity
Vše o tenisu 2/2

 Pro dva i pro čtyři hráčeDnes může tenis nabídnout hned dvě možnosti hraní. První varianta je spojená se hrou dvou…

 
RSS | Reklama | Podmínky | Kontakt